Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем СКЛАД
град Варна, ХЕИ
170 €
332.49 лв.

(4.47 €, 8.74 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:56 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 104 пъти.
Площ:
38 m2
Етаж:
Партер от 7

Описание на имота:

ОТДАДЕН!!!
Давам под наем склад със статут на гараж в сграда ново строителство в близост до ХЕИ
Подходящ е за склад или гараж за три коли.
В помещението има ток и вода!
Намира на първи партерен етаж!
За повече информация и огледи:0879 60 50 44 Дани Орешкова
С ключ в офиса!
Особености
Необзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0879 60 50 44

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ДАНИ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0879605044
ДАНИ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
danioreshkova.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул.'Селиолу ' 32
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем СКЛАД
град Варна, ХЕИ
Обява: 2o177790299353245

170 €
332.49 лв.
История на цената
(4.47 €, 8.74 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, ХЕИ

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност